Proč Avita?

happy_family.jpg

Dbejme společně o správnou výživu. Začněme hned teď, abychom mohli žít dlouho, zdravě a spokojeně


spojenie_tradicie_a_inovacie.png

SPOJENÍ TRADICE A INOVACE

peter.png

Za zrodem společnosti Avita se skrývá úspěšný slovenský podnikatel a investor, Peter Krištofovič.

Současný moderní způsob života a jeho rychlé tempo v kombinaci se zhoršujícím se životním prostředím a nevhodnou stravou kladou stále vyšší nároky na fyzickou a psychickou zdatnost každého člověka.

Velká část lidí na celém světě by se přitom mohla těšit mnohem větší vitalitě, energii a pevnému zdraví jednoduše i díky tomu, že by zlepšila své stravovací návyky. Správná a plnohodnotná výživa je jednou z nejlepších investic pro dosažení trvalého zdraví a dlouhého a spokojeného života. To, co v životě děláme, se odráží v naší budoucnosti. Organizováním odborné zdravotnické osvěty chceme přispívat nejen ke změně stravovacích návyků, ale i celkového životního stylu stále většího počtu lidí.

Naší prioritou je přinášet vám jen ty nejkvalitnější produkty. Pečlivě dbáme na přírodní čistotu surovin i jejich kvalitní zpracování.

K výrobě všech našich výživových doplňků se využívají nejkvalitnější přírodní suroviny a jsou vyvinuté na základě nejnovějších výsledků vědeckého výzkumu v oblasti lékařství a nutričních doplňků i přírodního léčitelství. Zárukou jejich maximální bezpečnosti a kvality je i skutečnost, že systematicky sledujeme světové inovace v segmentu péče o zdraví lidí a dodržujeme podmínku, která je pro nás zásadní – nezávislost a partnerství výhradně s renomovanými výrobci přírodních produktů disponujícími certifikáty světové kvality.

Všechny naše produkty se vyrábějí pod kontrolou Státní agentury pro výživu a léčiva (FDA) a jsou certifikovány v Evropské unii. AVITA poskytuje na kvalitu svých produktů stoprocentní záruku. Je jejich exkluzivním výrobcem, dovozcem a distributorem.

photo-mf-sm-2.jpg

MODERNÍ TECHNOLOGIE

photo-services1.jpg

PRECIZNÍ KONTROLA A DVOJITÁ FÁZE TESTOVÁNÍ